Harmonogram zajęć i konsultacji przedmiotowych organizowanych w naszej szkole w czasie ferii zimowych przedstawia się następująco:
I tydzień |
DATA | Rodzaj zajęć - prowadzący | godzina |
Poniedziałek 17.02 |
Matematyka (pp) - P. Kalbarczyk |
9.00-12.00 |
Geografia - M. Pałysa |
9.00-12.00 |
Informatyka - J. Zabielski |
12.00-15.00 |
J. Polski - E. Lewandowska |
10.00-12.00 |
Próbny ustny j. angielski - S. Cyrny | 8.00-15.00 |
Próbny ustny j. angielski - K. Zduńczyk | 8.00-15.00 |
Próbny ustny j. rosyjski - B. Kornas | 10.00-13.00 |
Piłka koszykowa - I. Wiśniewska | 14.00-15.30 |
Wtorek 18.02 | Matematyka (pp) - P. Kalbarczyk | 9.00-12.00 |
WOS - A. Dudziak | 8.00-11.00 |
Geografia - M. Pałysa | 9.00-12.00 |
Fizyka - R. Maćkowiak | 8.00-11.30 |
Biologia - E. Skoczek | 10.00-12.00 |
Historia - A. Rucińska | 9.00-12.00 |
Biblioteka - B. Ragus | 9.00-13.00 |
Środa 19.02 | Matematyka (pr) - P. Kalbarczyk | 9.00-12.00 |
Matematyka (pp) - B. Rutkowska | 8.30-10.30 |
J. Rosyjski - B. Kornas | 10.00-13.00 |
Historia - A. Rucińska | 9.00-12.00 |
Piłka ręczna - I. Urawska | 10.00-11.30 |
Czwartek 20.02 | Matematyka (pr) - P. Kalbarczyk | 9.00-12.00 |
Geografia - M. Pałysa | 9.00-12.00 |
Fizyka - R. Maćkowiak | 8.00-11.30 |
J. niemiecki - E. Foryś | 9.30-13.30 |
Historia - A. Rucińska | 9.00-11.00 |
Piątek 21.02 | Matematyka (pp) - B. Rutkowska | 8.30-10.30 |
J. rosyjski - B. Kornas | 10.00-15.00 |
J. niemiecki - E. Foryś | 9.00-13.30 |
II tydzień |
DATA | Rodzaj zajęć - prowadzący | godzina |
Poniedziałek 24.02 | Edukacja dla bez. - M. Łapacz | 8.30-10.30 |
Historia - A. Rucińska | 9.00-12.00 |
Biologia - K. Rychlica | 9.00-14.00 |
Dyskusyjny Klub Filmowy - ks. R. Biernacki | 10.00-12.00 |
Biblioteka - A. Zięba | 9.00-14.00 |
Wtorek 25.02 | Fizyka - R. Maćkowiak | 8.00-11.30 |
Hala - M. Pigłas | 13.30-15.30 |
Matematyka (pr) - J. Zabielski | 11.45-15.00 |
Biologia - K. Rychlica | 9.00-11.00 |
Dyskusyjny Klub Filmowy - ks. R. Biernacki | 9.00-11.00 |
Biblioteka - A. Zięba | 9.00-15.00 |
Środa 26.02 | J.Polski - E. Łapacz | 9.00-12.00 |
Matematyka (pp) - B. Rutkowska | 8.30-10.30 |
Czwartek 27.02 | Fizyka - R. Maćkowiak | 8.00-11.30 |
Próbny ustny j.angielski - B. Cendrowska | 10.00-15.00 |
J. polski - E. Lewandowska | 9.00-12.00 |
Dyskusyjny Klub Filmowy - ks. R. Biernacki | 9.00-11.00 |
Piątek 28.02 | Matematyka (pp) - B. Rutkowska | 8.30-10.30 |
Próbny ustny - j.angielski - M. Głodała | 8.00-15.00 |
Próbny ustny - j.angielski - J. van Berkel | 8.00-15.00 |
J. polski - E. Lewandowska | 9.00-12.00 |
J. polski - E. Łapacz | 9.00-13.00 |
Dyskusyjny Klub Filmowy - ks. R. Biernacki | 9.00-11.00 |