|   r.


















Próbne matury
24.11.2014|12:00:57
W dniach 25 - 28.11.14 (wtorek - piątek) w naszej szkole odbędą się próbne matury.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w planie lekcji a szczególnie w godzinach rozpoczęcia zajęć.
Anna Tywanek
Konkurs na najlepszą frekwencje
13.11.2014|20:07:28
Zgodnie z WSO klasa o najlepszej frekwencji w danym miesiącu wybiera dzień wolny od pytania i kartkówek.

Ranking frekwencji za miesiąc październik

I B LO - 93,44%
I A LO - 93,19%
II B LO - 91,97%
I D LO - 90,01%
III A LO - 89,69%

Dla klasy I B LO 25.11.2014 (wtorek) jest dniem wolnym od pytania i kartkówek.

Zwycięskiej klasie gratulujemy.
Anna Tywanek
Wyniki półfinałów siatkówki szkolnej
10.11.2014|13:41:58
Mecze półfinałowe rozgrywek międzyklasowych w siatkówkę:

Klasa IA- Nauczyciele - 0-2
Klasa IIB - klasa IB - 2-1

Mecze o trzecie miejsce i mecz finałowy odbędą się na początku grudnia - po próbnych maturach. Terminy ukażą się wkrótce.

Finał:
Nauczyciele - IIB

Mecz o 3 m-ce:
IB-IA

Zapraszamy do kibicowania! ;)
Aniela Zabielska
Zmiana terminów meczów półfinałowych!
04.11.2014|16:55:42
Z powodu wielu zmian w planie oraz licznych wyjazdów, terminy rozgrywek półfinałowych w siatkówkę (zawody międzyklasowe) ULEGAJĄ ZMIANIE.

Informacja z nowymi datami meczów ukaże się wkrótce.
Aniela Zabielska
I Turniej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Sobolew
31.10.2014|13:52:38
W dniu 28 października 2014 roku w naszej szkole odbył się I Turniej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Sobolew. Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów z powiatu garwolińskiego.
ZSP Sobolew pewnie pokonał wszystkie drużyny zajmując pierwsze miejsce w turnieju, nie tracąc przy tym ani jednego seta.

Kolejność końcowa:
1. ZSP Sobolew
2. Gimnazjum Gończyce
3. „Sęp” Żelechów
4. Gimnazjum Żelechów
5. Gimnazjum 2 Łaskarzew
6. ZSP1 Garwolin
7. LO Garwolin
8. Gimnazjum Sobolew
9. ZSP2 Garwolin

Więcej informacji tutaj: Kronika sportowa
Karolina Bielecka
Czas na półfinały!!!
30.10.2014|15:01:22
Po rozegraniu fazy grupowej do półfinałów trafiły następujące zespoły:
-klasa IIB
-klasa IB
-klasa IA
-Nauczyciele

Zespoły te spotykają się w następujących parach:

Klasa IIB - klasa IB -6 listopad/czwartek (4 lekcyjna)
Klasa IA- Nauczyciele -6 listopad/czwartek (3 lekcyjna)

Zachęcamy do kibicowania - emocje gwarantowane!

Aniela Zabielska
Akcja Honorowego Krwiodawstwa - WAŻNA INFORMACJA
28.10.2014|11:49:07
W związku z awarią ambulansu Akcja Krwiodawstwa odbędzie się W BUDYNKU Liceum na świetlicy.
Przekażmy powyższą wiadomość wszystkim zainteresowanym.

Informacja dla uczniów: W związku z powyższym w dniu jutrzejszym nie będzie czynny sklepik szkolny.

Zapraszamy wszystkich Krwiodawców do udziału w akcji!
Jarosław Zabielski
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej (klas)
21.10.2014|9:49:41
Od 15 października ruszyły rozgrywki Szkole w Piłce Siatkowej Klas. Rywalizacja będzie się toczyć w 4 grupach z których do półfinałów awansują tylko najlepsze zespoły, zwycięzcy grup.

Pary półfinałowe:
A1-D1
Klasa IA - Nauczyciele
Zachęcamy do gorącego kibicowania, emocje gwarantowane!

HARMONOGRAM MECZY:
  • GR A
     IIB – IC: CZWARTEK 2 LEKCJA 0-2 (-11, -12)
     IIB – I ZSZ: WTOREK 6 LEKCJA 2-0 (-11, -12)
     IC – I ZSZ: PONIEDZIAŁEK 4 LEKCJA 2-0 (-18, 12)
  • GR B
     IIIB – IA: PONIEDZIAŁEK 7 LEKCJA 0-2 (26, 26)
     IIIB – IIIA: PIĄTEK 7 LEKCJA 2-0 (-17, -25)
     IIIA – IA: CZWARTEK 3 LEKCJA 1-2 (-25, 9, 11)
  • GR C
     N – IIA: CZWARTEK 4 LEKCJA 2-0 (13, 15)
     N – IIIC: ŚRODA 4 LEKCJA 2-0 (13, 10)
     IIIC – IIA: WTOREK 8 LEKCJA 2-1 (21, -22, 7)
  • GR D
     IB – ID: PIĄTEK 8 LEKCJA 2-0 (-5, -12)
     IB – IIC: CZWARTEK 8 LEKCJA 16.10
     IB – IIID: PONIEDZIAŁEK 5 LEKCJA 2-0 (-15, -22)
     ID – IIC: WTOREK 5 LEKCJA 1-2 (25, -20, 7)
     ID – IIID: PONIEDZIAŁEK 6 LEKCJA 0-2 (25, 20)
     IIC – IIID: PONIEDZIAŁEK 9 LEKCJA 2-1

  • HARMONOGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE ZE WZGLĘDU NA ZMIANY W PLANIE. Mecze rozpoczynamy równo po dzwonku bez opóźnień. W przypadku spóźniania się drużyny (5min.) Przyznajemy walkowera drużynie przeciwnej!!!

    Tabela grupa A
     Gr A  IIB  IC  I ZSZ  PTK  SUMA PTK
     IIB  X  2-0  2-0  3+3  6
     IC  0-2  X  2-0  0+3  3
     I ZSZ  0-2  0-2  X  0+0  0

    Tabela grupa B
     Gr B  IIIB  IA  IIIA  PTK  SUMA PTK
     IIIB  X  0-2  2-0  3+0  3
     IA  2-0  X  2-1  3+2  5
     IIIA  0-2  1-2  X  0+1  1

    Tabela grupa C
     Gr C  N  IIA  IIIC  PTK  SUMA PTK
     N  X  2-0  2-0  3+3  6
     IIA  0-2  X  1-2  0+1  1
     IIIC  0-2  2-1  X  0+2  2

    Tabela grupa D
     Gr D  IB  ID  IIC  IIID  PTK  SUMA PTK
     IB  X  2-0  2-1  2-0  3+2+3  8
     ID  0-2  X  1-2  0-2  0+1+0  1
     IIC  1-2  2-1  X  2-1  1+2+2  5
     IIID  0-2  2-0  1-2  X  0+3+1  4

    Aniela Zabielska
    Akcja Honorowego Krwiodawstwa 29 października 2014 r.
    19.10.2014|23:48:34
    Ambulans do poboru krwi z pracownikami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Garwolinie w tym roku szkolnym po raz pierwszy będzie gościł w Sobolewie.

    W środę 29 października 2014 r. odbędzie się pierwsza w tym roku szkolnym Akcja Honorowego Krwiodawstwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie. Krew będzie można oddać jak zwykle w ambulansie do poboru krwi w godzinach od 9.00 do 13.00. Ambulans będzie znajdował się, podobnie jak zawsze obok wejścia do szkoły od strony hali, przy ul. O. Błachnio.

    Aby wziąć udział w akcji trzeba spełnić określone warunki oraz odpowiednio się przygotować:
    • należy mieć ukończone 18 lat
    • konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL
    • ciężar ciała nie powinien być mniejszy niż 50 kg
    • osoba oddająca krew nie może być pod wpływem środków odurzających
    • w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy wypić ok. 2 l płynów (woda mineralna, soki)
    • należy być wyspanym
    • trzeba spożyć lekkie śniadanie
    • należy ograniczyć palenie papierosów

    Każdy dawca po oddaniu krwi otrzymuje posiłek regeneracyjny o wartości 4.500 kcal – 8 tabliczek czekolady.

    Do udziału w Honorowym Krwiodawstwie zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły oraz mieszkańców Sobolewa i okolic.

    Renata Bany
    Dyżury nauczycieli 14 października
    13.10.2014|13:22:44
    Lista dyżurujących w szkole nauczycieli w dniu 14 października przedstawia się następująco:
    NauczycielGodziny
    ks. Radosław Piotrowski10:00 - 11:30
    Joanna van Berkel12:00 - 14:00
    Justyna Bieńko8:00 - 11:00
    Beata Kornas8:00 - 14:00
    Ewa Łapacz9:00 - 11:15
    Małgorzata Pigłas8:00 - 10:00
    Karolina Zduńczyk9:00 - 13:00

    Jarosław Zabielski
    [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31  |   Następna >